Pure.Sink Comfort PVD Gouden spoelbak 34x40 cm onderbouw, vlakbouw en opbouw PCM3440-60
Artikelnummer 1208972836
Gratis verzending
Nieuwe voorraad verwacht op 24-06-2026
Merk
Serie
Kleur Variaties
Spoelbak Bakmaat Variaties
214.000+ tevreden klanten
Binnen 30 dagen retourneren
Kleurvast
Hittebestendig
Bestand tegen thermische schokken
Kwaliteit uit de EU
Alles over dit product
Productinformatie
Kenmerken:
  • Kleur: Goud
  • Design: Strakke, vlakke bodem
  • Hygiënisch en praktisch: Gemakkelijk schoon te houden en vrij van vuilophoping
  • Materiaal: Hoogwaardig RVS 18/10
  • Rand: Perfect geschikt voor vlakinbouw door de 1 mm vlakke rand
  • Montage: Ook geschikt voor onderbouw en opbouw
  • Binnenradius: 10 mm voor een moderne uitstraling en eenvoudig onderhoud
  • Afvoer: Geïntegreerde afvoer voorkomt dat etensresten blijven zitten
  • Garantie: 5 jaar fabrieksgarantie
Accessoires::
  • Inclusief Gouden korfplug
  • Easyclean overloop
  • Montageklemmen
  • Sjabloon voor de spoelbak waarmee nauwkeurige, nette en veilige uitsnijdingen mogelijk zijn
Specificaties
Merk Pure.Sink
Kleur Goud
Hoogte 200mm
Serie Comfort
Uitvoering Opbouw
Uitvoering Onderbouw
Uitvoering Vlakinbouw
Garantie 5 jaar
Materiaal RVS
Minimale kastmaat 40cm
Aantal bakken 1
Afdruipgedeelte Nee
Lengte 440mm
Uitsparing lengte 400
Breedte 380mm
Uitsparing breedte 340
Radius 10
Diepte 180mm
Aantal spoelbakken 1
Coating PVD
Productklasse Spoelbak
Kleur Spoelbak Goud
Materiaal Spoelbak RVS
Spoelbak Bakmaat 340x400mm
Montagewijze Spoelbak Opbouw
Montagewijze Spoelbak Onderbouw
Montagewijze Spoelbak Vlakinbouw
Spoelbak diepte 180mm
Uitsparingsmaat Onderbouw 340x400mm
Uitsparingsmaat Vlakinbouw 382x442mm
Uitsparingsmaat Opbouw 360x420mm
Spoelbak Kraangat Geen
Spoelbak binnenradius 10mm
Spoelbak buitenradius 10mm
Spoelbak vorm Rechthoek
Korfplug automatische lediging Nee
Totale breedte spoelbak 380mm
Totale lengte spoelbak 440mm
Plug en overloop kleur Goud
Spoelbak model 1 Spoelbak
Informatie levering
Onderhoud en verzorging van roestvrijstalen spoelbakken
Volg de nerf: Veeg altijd in de richting van de staalnerf om microkrasjes te voorkomen
Wekelijkse poetsbeurt: gebruik een milde crèmereiniger met een microvezeldoek voor extra glans
Kalk verwijderen: behandel kalk onmiddellijk met een mengsel van 50% warm water en 50% witte azijn